معرفی 5 ریمل از بهترین ریمل های قیمت مناسب

پایه اصلی آرایش ریمل هست و جذابیت زیادی به چشم خواهد داد، مردها از طریق چشم ها شیفته طرف مقابلشان می شوند و در اولین برخورد چشمان یکدیگر را می بینیم. خوب چه بهتر که مژه های جذاب و زیباتری داشته باشیم.

1-ریمل ایزادورا سری Big Bold

ریمل حجم دهنده وبلند کننده ریمل ایزادورا سری Big Bold جذابیت ویژه ای به مژه های شما می دهد که حس حسادت را در بین اطرافیان شما برانگیخته می کند. ریمل ایزادورا Big Bold مژه های شمارا چندین برابر اندازه ی طبیعی و مشکی تر می کند این یعنی حرس بیشتری درخواهد آمد. ریمل ایزادورا Big Bold در قبال رطوبت مقاومت خوبی دارد و با آن می توان در هوای بارانی قدم زد یا به استخر رفت اما در کل فکر نمی کنم با آرایش و ریمل به استخر رفتن کار مناسبی باشد ما که پیشنهاد نمی کنیم. چشمان شما اگر حساس است بدانید که آن ها خیلی مهربان هستند و مراقب آن ها باشید.

2- ریمل فالس لش رویال اترنیتی

ریمل پرپشت کننده و حجم دهنده فالس لش رویال اترنیتی حجمی فوق العاده زیاد و بدون ایجاد چسبندگی به مژه های شما خواهد داد. اگر مژه های کوتاه هم دارید یا نه مژه های خیلی بلند را می پسندید ریمل فالس لش رویال اترنیتی طول مژه های شمارا افزایش می دهد. همیشه به دنبال راه حلی خوب مثل یک ریمل عالی می تواند این نگرانی جمع شدنِ مایع ریمل روی مژه هایتان را از بین ببرد. شاید بستگی به ریمل زدن هم داشته باشد که در وبلاگ شیک فام در این مورد مفصل توضیح داده ایم. با ریمل فالس لش رویال اترنیتی مژه هایی باشکوه و فریبنده را تنها با یک بار استفاده تجربه کنید.

3- ریمل دبورا مدل Extraordinary 5 in 1

ترکیب نوآورانه 5 ویژگی باهم در ریمل دبورا مدل Extraordinary 5 in 1 ارزش خرید آن را چندین برابر کرده است.

ریمل دبورا 5 در 1 حجم دهندگی مناسبی دارد که مژه های شمارا هم زمان حالت و بلند می کند. ماندگاری بالا برای اینکه یک روز طولانی را سپری کنید لازم است که این ریمل این کار را انجام خواهد داد. ریمل دبورا مدل Extraordinary 5 in 1 قلموی بسیار مناسبی دارد تا سریع تر عمل ریمل زدن را انجام بدهید خانم هایی که می خواهند تمام ویژگی های اصلی برای داشتن مژه هایی بی نظیر و چشم های نافذ داشته باشند این ریمل بسیار مناسب آن ها است.

4- ریمل حجم دهنده دیپ رومانس

5- ریمل حجم دهنده دوسه مدل Punk

منبع : shikfam.com

مناسب ترین زمان خرید بلیط هواپیما کدام است ؟

انتخاب رشته تخصصی در موسسه موفقیت

لابراتوار چاپ عکس نورقائم

ریمل ,مژه ,های ,دبورا ,مدل ,حجم ,مژه های ,ریمل دبورا ,حجم دهنده ,big bold ,فالس لش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چوپانان آباد هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی پی‌کار رادیاتور پره ای در شیراز - فلاح زاده Digital marketing نزدیک دورها نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های کشور درمان زخم بستر،زخم پای دیابتی،عروق پا در منزل:09122127505 khabar2018 موزیک شاهسون